Taş Butik Otel ve Kafe

Kiralık Butik Otel Turistik İşletme 40,000 € 300 m² / (Net) 300 m²

İstanbul / Bağcılar / Güneşli

İlan No: f-223773-554
Son Güncelleme: 03/03/2023

İlan için Montenegro Kotor Temsilcimiz Aynur Rüzgar Gökçe 'yi arayınız. 0533 489 05 79, +382 357067

   Kotor eski şehir merkezinde; restoran, kafe, bar, mağazaların tam merkezinde konum olarak en iyi noktada.


  Otopark eski şehir surlarının hemen dışında 5 dakika yürüme mesafesinde ve ücretsiz... Odalar,  eski şehir manzaralı, tertemiz ve çok eski tarihi bir binadaki otelde müşteriler  tarihi hissederek kalabilir, ayrıca  odalar  büyük, aydınlık, temiz ve konforlu.

Ayrıca  bu otelin  en büyük  ayrıcalığı,  otele  bir  kafe de dahil.  Dükkanın restoran lisansı var ve müşterilere kahvaltı servisi dahil yemek verilebilir.  Ayrıca, kafenin içinde tüm  ekipmaları hazır olduğundan ,  pizzacı, dönerci veya take away herhangi  bir  yiyecek  satılabilir.

Ayrıca, işletilmeyecekse,   başka bir kiracıya da verilebilir.  Aylık 2.500 euro  kira rayici bulunan kafe/shop un işletilmeyip kiraya verilmesiyle, otel için ödenen  yıllık kiranın yarısından fazlasının amorti edilmesi garantidir.  Hediyelik eşya dükkanı olarak da kiraya verilebilir.

Mekan,  gençlerin eğlendiği en popüler  mekanlarının  yanında  ve fast food konusundaki potansiyeli oldukça fazla, ayrıca turların ana geçiş noktasında..

İstanbul / Bağcılar / Güneşli

Taş Butik Otel ve Kafe / Yorumlar

Güngör Ataç
Şirket Yetkilisi
PLAN GAYRiMENKUL
GÜLBAHAR CAD. 1485. SOK. NO: 68/6 PLAN EMLAK BİNASI GÜNEŞLİ BAĞCILAR İSTANBUL
Bağcılar / Güneşli
34212 İstanbul
212-651 33 08

İlanın Yayınlandığı Siteler

PLAN GAYRiMENKUL Kiralık Turistik İşletme Butik Otel Taş Butik Otel ve Kafe İstanbul Bağcılar Güneşli - 40,000 € PLAN GAYRiMENKUL,,tas,butik,otel,ve,kafe,istanbul,bagcilar,gunesli,-,turistik,isletme,butik,otel,kiralik,otel,butik,dukkan,kafe,shop,kotor,montenegro,old,town, PLAN GAYRiMENKUL Taş Butik Otel ve Kafe İstanbul Bağcılar Güneşli - Turistik İşletme Butik Otel Kiralık